Sprzedaż mieszkań z ogrodem – Kępa Mieszczańska Wrocław

Na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu możecie kupić piękne i nowoczesne mieszkania z ogrodami, będące częścią nowo powstającej inwestycji. Jest to przepiękna i niezwykle spokojna okolica. Lokale są funkcjonalne i zostały doskonale zaprojektowane, tak by każdy metr powierzchni można było wykorzystać. W sprzedaży znajdują się mieszkania dwu- lub trzypokojowe, przestronne i jasne. Jednym z największych ich atutów jest fakt, że posiadają własne ogrody gotowe do przyszłej aranżacji.

Dowiedz się więcej

Kępa Mieszczańska – okolica

Dużą zaletą mieszkań z ogrodem na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu jest niewątpliwie ich lokalizacja. Okolica jest niezwykle spokojna i cicha. Bardzo dobre położenie geograficzne mieszkań pozwoli Wam na swobodne dotarcie do centrum miasta bez konieczności korzystania ze środków komunikacji miejskiej.

Strefa kultury

We Wrocławiu na ulicy Świdnickiej 8B znajduje się wrocławska instytucja kulturalna nazwaną Strefą Kultury Wrocławia, która powstała ok. 30 lat temu - dokładnie w 1990 roku. Zajmuje się ona działalnością teatralną, muzyczną, impresaryjną i wystawienniczą.

Strefa relaksu

Jeśli jesteście wykończeni codziennymi sprawami i potrzebujecie trochę relaksu to w prężnie rozwijającym się Wrocławiu na Kępie Mieszczańskiej już niedługo pojawi się dla Was Wrocławski ,,Central Park", gdzie każdy z Was odpocznie podziwiając piękno przyrody.

Strefa rozrywki

Dla każdego z Was znajdzie się tutaj również trochę rozrywki. Są tutaj różne kluby, restauracje, kafejki, gdzie wszyscy możecie spędzić razem czas. Funkcjonują tu również kina, teatry, sale koncertowe, różnego typu galerie.

Mieszkanie z ogrodem na Kępie Mieszczańskiej – metraż

Oferowane na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu mieszkania z ogrodem są bardzo jasne, przestronne i praktycznie zaprojektowane. Sam budynek wygląda nowocześnie i przyciąga wzrok. Metraż mieszkań waha się od ok. 40 do 66m2 i zależy od liczby pokoi. Funkcjonalny i doskonale przemyślany rozkład pomieszczeń pozwoli Ci wykorzystać każdy metr kwadratowy, zmieścić wszystkie potrzebne elementy wyposażenia i zaaranżować przestrzeń według własnych preferencji, a przy tym czuć się swobodnie.

Mieszkanie z ogrodem na Kępie Mieszczańskiej – cena

Koszt mieszkań z ogrodem na Kępie Mieszczańskiej zależy przede wszystkim od wielkości lokalu i jego umiejscowienia w budynku, dlatego najlepiej zapytać o konkretne mieszkanie. Należy jednak pamiętać, że dużo zależy od liczby pomieszczeń i ich rozmiaru. Z uwagi na bardzo dobrą komunikację – blisko Wrocławskiego rynku – zakup mieszkania to idealna, warta swojej ceny inwestycja, zarówno jako lokum dla siebie, jak na wynajem. Tutejsza piękna zieleń sprawi, że będziecie oczarowani wrocławskim krajobrazem.

Opinie zadowolonych mieszkańców

Mamy z żoną małe dziecko, dlatego szukaliśmy mieszkania z ogrodem (Kępa Mieszczańska). Opinie skusiły nas do skorzystania z mieszkań Atmo, ponieważ cena była konkurencyjna, a do tego bardzo spodobał nam się wygląd planowanego budynku oraz okolicy. Do tego w pobliżu jest park i dużo zieleni :)

Mateusz

Wybrałam mieszkania na Kępie Mieszczańskiej, ponieważ opinie znajomych polecały dewelopera (przyjaciel raz skorzystał z oferty). Fajnie, że jest duży wybór, ponieważ dzięki temu znalazłam wręcz mieszkanie idealne!

Dominika

Szukałam z mężem mieszkania już od dłuższego czasu i stosunkowo niedawno zainteresowały mnie mieszkania z ogrodem na Kępie Mieszczańskiej. Kupiłam i jestem bardzo zadowolona ze współpracy z deweloperem ;)

Kamila