Sprzedaż mieszkań z balkonem – Kępa Mieszczańska Wrocław

Wyjątkowa lokalizacja na wyspie, w otoczeniu zieleni i bulwarów spacerowych, wśród nowo powstających biurowców, hoteli i zabudowy mieszkaniowej, z nowoczesnym designem, a jednocześnie uwzględniająca historyczne akcenty – taka właśnie jest najnowsza inwestycja spółki Eiffage Polska Budownictwo, stworzona z myślą o Tobie. Atmo to dwa ośmiokondygnacyjne budynki mieszkaniowe pod adresem Dmowskiego 13, powstające tuż przy centralnym parku miejskim na Kępie Mieszczańskiej.

Dowiedz się więcej

Kępa Mieszczańska – okolica

Dużą zaletą mieszkań z ogrodem na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu jest niewątpliwie ich lokalizacja. Okolica jest niezwykle spokojna i cicha. Bardzo dobre położenie geograficzne mieszkań pozwoli Wam na swobodne dotarcie do centrum miasta bez konieczności korzystania ze środków komunikacji miejskiej.

Strefa kultury

Wyspa Mieszczańska jest niezwykle prestiżową lokalizacją, która zapewni Ci łatwy dostęp do już istniejących obiektów kulturowych w centrum Wrocławia, jak również dopiero powstających obiektów prowadzących działalność kulturalną, kongresową i konferencyjną.

Strefa relaksu

Centralna i północna część wyspy przeznaczona jest na tereny zielone z bulwarami spacerowymi, mariną oraz przystanią nad rzeką Odrą. Lokal mieszkalny z balkonem oferował będzie Ci, więc bezpośredni kontakt z naturą w zielonym zaciszu.

Strefa rozrywki

Niewątpliwym atutem inwestycji, jaką jest mieszkanie z balkonem na Kępie Mieszczańskiej, będzie bliskość modnych barów i restauracji, lodowiska, hali sportowej, placów i wielu innych atrakcji.

Mieszkanie z balkonem na Kępie Mieszczańskiej – metraż

Inwestycja Atmo została zaprojektowana w uznanej, wrocławskiej pracowni architektonicznej. Powierzchnia całkowita zamierzenia budowlanego to 15 606 mkw., w skład której wchodzą: 143 miejsca parkingowe, 6 lokali usługowych oraz 113 lokali mieszkalnych. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o różnych preferencjach inwestorów, począwszy od funkcjonalnych i praktycznych kawalerek o powierzchni 26 mkw., poprzez mieszkania 2, 3, 4-pokojowe z balkonami i tarasami o zróżnicowanych powierzchniach, aż do 5-pokojowych, luksusowych apartamentów o powierzchni 145 mkw.

Mieszkania z balkonem - Wrocław

Mieszkanie z balkonem na Kępie Mieszczańskiej – cena

Cena za metr kwadratowy mieszkania w budynku przy ul. Dmowskiego 13 może się zmieniać z uwagi na upływ czasu i koniunkturę na rynku nieruchomości, jednakże niezmiennie zależeć będzie od lokalizacji budynku (C lub D), kondygnacji budynku, ilości pokoi, powierzchni mieszkania oraz pomieszczeń przynależnych. Niewątpliwie wpływ na cenę mieszkania, ale też atrakcyjność inwestycji mieć będzie usytuowanie inwestycji względem projektowanej i istniejącej zabudowy miasta. Atmo to unikatowa lokalizacja w dogodnej cenie, jeśli Twoim marzeniem jest mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem z balkonu, w nowoczesnym budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie parku, a także innych atrakcji Kępy Mieszczańskiej.

Sprzedaż mieszkań Atmo

Opinie zadowolonych mieszkańców

 

Razem z moim chłopakiem Wiktorem szukałam mieszkania z balkonem i znalazłam świetną ofertę na kępie mieszczańskiej. Doceniam przede wszystkim przyjazne nastawienie pracowników dewelopera, którzy szybko wyjaśnili całą strategię współpracy.

Monika

Ostatnio zainwestowałem w nowoczesne mieszkania z balkonem (Kępa Mieszczańska) - opinie znajomych zachęciły mnie do kupna nieruchomości w tej okolicy i jestem bardzo zadowolony. Do centrum jest bardzo blisko, a przy tym dzielnica jest spokojna i bezpieczna.

Karol

Szukałam spokojnego mieszkania z balkonem w okolicy i wybrałam nieruchomości na Kępie Mieszczańskiej, ponieważ bardzo spodobała mi się lokalizacja, jak i sama oferta dewelopera, polecam :)

Marysia